Miejsce pracy:

53534 Hoffeld

Termin wyjazdu:

17.07.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Do opieki Senior, jest osobą leżącą, pan jest częściowo sparaliżowany, działa tylko jedna ręka. Choruje na cukrzycę, stomię, choroby starcze, nie słyszy na jedno ucho. Senior potrzebuje pomocy przy wszelkich czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, m. in. myciu, kąpieli, ubieraniu. Trzeba go dźwigać, myć, zmieniać pampersy i cewnik od moczy. Czasami trzeba go karmić. Senior jest spokojny, inteligentny, przyjazny, lubi czytać książki.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Senior potrzebuje pomocy przy wszelkich czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, m. in. myciu, kąpieli, ubieraniu.

Dodatkowe informacje: Codziennie przychodzi służba pielęgniarska i podaje insulinę, zajmuje się kąpielą, zmieniać pampersa, Co drugi dzień przychodzi inna służba pielęgniarska, żeby zmienić cewnik i umyć dziadka.

Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Pacjent leżący
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›