Miejsce pracy:

31812 Bad Pyrmont

Termin wyjazdu:

17.07.2024

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Senior choruje na osłabienie starcze, ma demencję, cukrzyce, niewydolność serca, inkontynencje pełną, cewnik — podopieczne jest leżący. Seniorka jest mobilna, porusza się sama, cierpi na zaburzenie rytmu serca, także nosi okulary i aparat słuchowy.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

Okres pracy: 6 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie w życiu codziennym seniorów, pomoc w gospodarstwie domowym, zakupy, chodzenie na spacery. Dwa razy dziennie przejeżdża służba pielęgniarska, żeby przebrać pampersy i opróżnić cewnik.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki jest cała góra domu — oddzielny pokój, kuchnia i łazienka, także dostęp do Internetu.

2 osoby do opieki
Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Nowa oferta
Osobna łazienka
Pacjent leżący
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Pani do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Przystanek autobusowy w pobliżu
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Paulina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›