Miejsce pracy:

84163 Marklkofen

Termin wyjazdu:

24.08.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Senior cierpi na demencję, jest po udarze, dla tego ma prawą stronę sparaliżowaną, Pan również nosi wkładki. Podopieczny mówi bardzo cicho, bo ma uszkodzone struny głosowe. Senior potrzebuje całkowitej pomocy przy ubieraniu oraz kąpaniu. Pan mieszka ze swoją żoną: Pani Theresia cierpi na osteoporozę, ale nie potrzebuje pomocy ani przy myciu, ani przy ubieraniu. Na zleceniu jest łazienka przystosowana do osób niepełnosprawnych.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy mile widziane.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, wspólne spacery, zakupy, wizyty u lekarza, leki.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki do dyspozycji pokój z telewizorem i internetem, Na zleceniu jest również auto.

Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław