Miejsce pracy:

Schwerin

Termin wyjazdu:

19.07.2021

Wynagrodzenie do:

1600 €

Opis: Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Pani jest w pełni sprawna i nie wymaga opieki. Ponadto pomaga w zakupach i gotowaniu. Senior jest osobą leżącą ale do dyspozycji jest wózek inwalidzki w razie potrzeby. Pan ma sparaliżowaną całą lewą stronę ciała, problemy z trawieniem oraz początkową demencję. Podopieczny waży 105kg, mimo że w domu są lifty, pomoc przy wsiadaniu na wózek może być wyzwaniem.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: sporadyczne karmienie podopiecznego, wspieranie przy wsiadaniu na wózek, pobieżne dbanie o porządek w domu, pomoc w kąpieli podopiecznemu.

Dodatkowe informacje: Osobny pokój z dostępem do internetu dla opiekunki. Regularnie przychodzi pomoc domowa dbająca o porządek w domu.

Blisko sklepy
Internet
Lift - podnośnik
Pacjent leżący
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Znajomość języka komunikatywna
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›