Miejsce pracy:

54550 Daun-Neunkirchen

Termin wyjazdu:

29.09.2023

Wynagrodzenie do:

1800 euro netto za m-c

Opis: Seniorzy potrzebują pomocy przy ubieraniu i higienie ciała, senior dodatkowo (ze względu na Parkinsona), przy jedzeniu. Pan porusza się na wózku, trzeba go asekurować, podopieczny również ma założony cewnik. W przypadku seniora trzeba mu regularnie proponować i przypominać o jedzeniu i piciu. Seniorka porusza się przy balkoniku, jest osobą bardzo cichą i spokojną. Służba pielęgniarska przychodzi rano i wieczorem do podania leków i higieny ciała.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Gotowanie, pranie, prasowanie, spacery.

Dodatkowe informacje: Dla opiekuna (-ki) mogą być 2 pokoje (mała sypialnia i pokój dzienny) i osobna łazienka na parterze. Na zakupy około 10 minut, może robić rodzina, ale może robić też opiekunka – obecna opiekunka robi sama, pieniędzy dostaje wystarczająco.

2 osoby do opieki
Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Nie można palić
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Pani do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›