Miejsce pracy:

33129 Delbrück

Termin wyjazdu:

12.12.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Seniorka porusza się przy balkoniku – czasami nie utrzymuje równowagi, niekiedy chce iść sama i trzeba ją asekurować. Przy wstawaniu i siadaniu trzeba pomagać seniorce. Podopieczna cierpi na częściową inkontynencje (nosi wkładki). Seniorka ma mało sprawną prawą rękę (trzeba jej pomagać przy jedzeniu). Podopieczna przesypia spokojne nocy, nie budzi się.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zajmowanie się gospodarstwem domowym, pomoc w codziennych czynnościach, typu ubieranie czy higiena osobista.

Dodatkowe informacje: Seniorka mieszka razem ze swoim samodzielnym, sprawnym partnerem. Pani chętnie piecze i gotuje, gra w gry, spaceruje, jest spokojna i wrażliwa. Dla opiekunki do dyspozycji pokój z oddzielnym WC, telewizorem i Internetem.

Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Można palić
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Prawo jazdy
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Angelika

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›