Miejsce pracy:

Kassel

Termin wyjazdu:

02.03.2022

Wynagrodzenie do:

1600€

Opis: Para podopiecznych mieszka w domu jednorodzinnym. Senior choruje na demencję, natomiast seniorka cierpi na depresję, osteoporozę oraz częściową inkontynencję. Podopieczni mają problemy z sercem i krążeniem. Codziennie przychodzi do nich służba pielęgniarska. Seniorzy poruszają się samodzielnie, seniorka wspomaga się rolatorem.

Wymagania: Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorami oraz między innymi zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek. Podopieczni potrzebują również aktywizacji.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z łazienką. Seniorzy chętnie spacerują. Sklepy znajdują się w pobliżu.

2 osoby do opieki
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Nie można palić
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Pani do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›