Miejsce pracy:

89079 Ulm

Termin wyjazdu:

31.03.2023

Wynagrodzenie do:

1600 euro netto za m-c

Opis: Senior porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego oraz balkonika. Cierpi na demencję, choroby krążenia oraz nietrzymanie moczu. Ma również problemy ze słuchem, dlatego nosi aparat słuchowy. Jest osobą spokojną. Trzeba mu przypominać o jedzeniu i piciu w ciągu dnia.

Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Osoba niepaląca. Doświadczenie w opiece, życzliwość i wyrozumiałość.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Prowadzenie domu i wspieranie podopiecznego. Opiekunka robi zakupy, gotuje, sprząta na bieżąco, wykonuje też pomiary ciśnienia, podaje leki, przykleja plastry przeciwbólowe, wychodzi na spacery.

Dodatkowe informacje: W dni powszednie przychodzi pani do sprzątania domu. Dla opiekunki oddzielny pokój, Internet, TV, łazienka.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Duże miasto
Internet
Nie można palić
Oferta na wymianę
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Angelika

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›