Miejsce pracy:

42555 Velbert

Termin wyjazdu:

02.04.2024

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Seniorka cierpi na demencję, artrozę, nosi aparat słuchowy. Podopieczna nie ma inkontynencji. Pani jest mobilna, chodzi samodzielnie. Służba pielęgniarska przychodzi codziennie, by podać leki. Seniorka potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do nowych ludzi.

Wymagania: Dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Gotowanie, zajmowanie się gospodarstwem domowym.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki do dyspozycji osobny pokój, Internet.

Internet
Nie można palić
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Alicja