Miejsce pracy:

49205 Hasbergen

Termin wyjazdu:

21.07.2023

Wynagrodzenie do:

1650 euro netto za m-c

Opis: Seniorka jest po udarze i złamaniu szyjki kości udowej, nosi okulary. Porusza się przy balkoniku (czasami używa wózku). Nie ma żadnej diety, tylko trzeba pilmować, żeby seniorka odpowiednio dużo piła.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, spacery.

Dodatkowe informacje: Seniorka śpi w godzinach 21-22.00 do 8-8.30, w nocy na 5-10 minut potrzebna jest pomoc opiekunki przy pójściu do toalety, żeby seniorka się nie przewróciła.

Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Można palić
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław