Miejsce pracy:

45239 Hattingen

Termin wyjazdu:

14.08.2023

Wynagrodzenie do:

1650 euro netto za m-c

Opis: Pani cierpi na demencję, częściową inkontynencję, ma trudności z chodzeniem. Seniorka wciąż jest dość samodzielna, chciałaby robić nawet więcej, jednak nie zawsze pozwala jej na to jej stan zdrowia, potrzebuje takiej uporządkowanej struktury dnia. Noce są niezakłócone.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków, zakupy, lekkie prace w ogrodzie.

Dodatkowe informacje: Pani mieszka w dużym domu jednorodzinnym z ogrodem w małym mieście. Seniorka kocha swój ogród, a wcześniej chętnie gotowała – szczególnie chętnie dania kuchni śródziemnomorskiej i warzywne. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Dla opiekunki do dyspozycji oddzielny pokój z TV i Internetem.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Lekkie zlecenie
Małe miasteczko
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›