Miejsce pracy:

47509 Rheurdt

Termin wyjazdu:

17.12.2023

Wynagrodzenie do:

1650 euro netto za m-c + premia świąteczna

Opis: Do opieki Seniorka, cierpiąca na lekką demencję, nowotwór i ma cewnik. Podopieczna jest osobą leżącą. Opiekunka musi pilnować, by seniorka odpowiednio dużo piła. Służba pielęgniarska przychodzi codziennie rano, pomagają seniorce przy pielęgnacji ciała. Na zleceniu jest łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych, łóżko pielęgnacyjne i materac przeciwodleżynowy.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorką, zajmowanie się domem, zakupy.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki do dyspozycji pokój z TV i Internetem.

Bez wstawania w nocy
Duże miasto
Internet
Pacjent leżący
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Prawo jazdy
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Angelika