Termin wyjazdu:

27.09.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Podopieczna jest spokojna i bardzo miła. Seniorka cierpi na inkontynecję (pani nosi wkładki na dzień i pampersy na noc) , ma częściową dezorientację co do czasu. Pani jest mobilna, porusza się o balkoniku (na zakupy można zaprać wózek). Pani również ma nietolerancje laktozy. Seniorka wstaje o 8 i chodzi spać o 19. Trzeba ją rano umyć i ubrać, od pasa w dół seniorka się myje sama. Jeśli chodzi o posiłki, to babcia je wszystko, tylko w bardzo małych ilościach.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie seniorki w życiu codziennym, przy ubieraniu, myciu, rozbieraniu + prowadzenie domu gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie.

Dodatkowe informacje: Seniorka czyta dużo książek, jest spokojna, dużo zajmuję się sobą.

Bez wstawania w nocy
Internet
Lekkie zlecenie
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›