Miejsce pracy:

42329 Wuppertal

Termin wyjazdu:

31.05.2024

Wynagrodzenie do:

1900 euro netto za m-c

Opis: Do opieki senior, cierpiący na demencję i nietrzymanie moczu, podopieczny nosi okulary. Senior po szpitalu większość czasu leży, trzeba mu pomóc wstać i przesiąść się na wózek. W domu jest łazienka przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami. Senior lubi naturę, zwierzęta, ogród.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zajmowanie się gospodarstwem domowym (co jakiś czas przychodzi pani do sprzątania), spacery, wsparcie seniora.

Dodatkowe informacje: Opiekun ma całe piętro dla siebie: dwa pokoje, kuchnię, łazienkę. Senior mieszka z żoną — trzeba ją uwzględnić przy gotowaniu. Seniorzy spędzają dużo czasu na tarasie, piją kawę.

Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Pacjent na wózku
Pani do opieki
Prawo jazdy
Rodzina pomaga w opiece
W domu są zwierzęta
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Jowita

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›