Miejsce pracy:

58313 Herdecke

Termin wyjazdu:

10.07.2024

Wynagrodzenie do:

2000 euro netto za m-c

Opis: Senior cierpi na lekką demencję, porusza się na wózku (nie ma dźwigania, jedna noga nie jest w pełni sprawna). Podopieczny ma jedną nogę krótszą, potrzebuje asekuracji we stawaniu, żeby usiąść na wózku. Pan ma pampersa na noc i krzesełko toaletowe. Nie ma wstawania nocnego.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie podopiecznego w życiu codziennym.

Dodatkowe informacje: Senior mieszka z samodzielną partnerką, która nie wymaga opieki. Pani gotuje i zajmuje się domem. Przychodzi pani sprzątająca i sprząta dół, góra cała dla opiekunki i tam sprząta opiekunka. Dla opiekunki do dyspozycji pokój z osobną łazienką. Jest to nasze stałe, sprawdzone zlecenie, na które regularnie wraca opiekunka, można z nią porozmawiać.

Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›