Miejsce pracy:

42579 Heiligenhaus

Termin wyjazdu:

10.05.2024

Wynagrodzenie do:

1900 euro netto za m-c

Opis: Do opieki 96-letnia seniorka, chorująca na problemy z sercem, osteoporozę oraz reumatyzm. Podopieczna ma aparat słuchowy oraz endoprotezę stawku barkowego. Jest bez inkontynencji oraz demencji. Porusza się po domu przy balkoniku, a na spacery jeździ na wózku inwalidzkim.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc w codziennych czynnościach, aktualnie myje się seniorkę w łóżku, ponieważ jest po pobycie w szpitalu, przez co jest osłabiona, spacery, zakupy

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki pokój z Internetem seniorka lubi grać w karty i oglądać TV, przychodzi służba pielęgniarska.

Internet
Można palić
Nowa oferta
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Gabriela

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›