Miejsce pracy:

Ulm

Termin wyjazdu:

15.08.2021

Wynagrodzenie do:

1600 - 1750€

Opis: Podopieczni mieszkają razem w domu jednorodzinnym. Nie są małżeństwem. Podopieczna choruje na osteoporozę oraz chorobę nowotworową. Senior ma nowotwór, stomię, amputowane lewe przedramię z powodu przerzutów, lekkie odleżyny, obecnie leczone przez pielęgniarkę. Pan jest osobą leżącą. Regularnie przychodzi służba pielęgniarska. Pani porusza się samodzielnie, natomiast Senior głównie leży, aczkolwiek w razie potrzeby jest do dyspozycji wózek.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: pranie, gotowanie, zakupy, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznych, głównie Seniora, trzeba podawać leki podopiecznym.

Dodatkowe informacje: Oddzielny pokój z dostępem do internetu dla opiekunki. Regularnie podopiecznych odwiedza córka Seniorki.

2 osoby do opieki
Blisko sklepy
Internet
Pacjent leżący
Pacjent mobilny
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Pani do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›