Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Nowa oferta! Super warunki - 1300 euro.

Miejsce pracy: 42103 Wuppertal

Podopieczny: Pani Annelise - 86 lat, porusza się przy balkoniku lub na wózku

Planowany czas pracy: 6-8 tygodni lub dłużej

Termin wyjazdu: od zaraz - do uzgodnienia

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece

Wynagrodzenie: 1300 euro netto za m-c - składki ZUS od średniej krajowej

Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, zakupy

Dodatkowe informacje: Podopieczna jest osobą pogodną, komunikatywną - mieszka sama. Do tej pory nie miała żadnej opieki. Opiekunka ma zupełną swobodę w prowadzaniu domu, robieniu zakupów. Oferujemy komfortowe warunki mieszkaniowe - osobny pokój, łazienkę, Internet. Oferta jest nowa - można ustawić okres pracy i wymiany zgodnie z własnymi wymaganiami.

Opiekunka do kobiety - zlecenie od zaraz!

Miejsce pracy: okolice Karlsruhe

Podopieczna: Kobieta - 60 lat po udarze

Planowany czas pracy: 6-8 tygodni

Termin wyjazdu: od zaraz

Wynagrodzenie: 1200 euro za miesiąc

Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Dodatkowe informacje: Kobieta po przebytym udarze, ma też cukrzycę, potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu oraz dotrzymania towarzystwa. Podopieczna porusza się na wózku, krótkie odcinki porusza się przy balkoniku. Dla opiekunki: osobny pokój w mieszkaniu, dostęp do Internetu.

1150 euro/miesiąc - język niemiecki komunikatywny - POMOC DOMOWA

Miejsce pracy: okolice Kolonii

Podopieczna: 76 lat

Termin wyjazdu: 15/4/18

Wynagrodzenie: 1150 euro za miesiąc

Wymagania: komunikatywny język niemiecki

Dodatkowe informacje: Właścicielka domu mobilna. Potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu oraz dotrzymania towarzystwa. Mieszka sama. Codziennie odwiedza Panią Marianne syn. Spokojne, sprawdzone zlecenie.

Zobacz w jakich regionach Niemiec mamy aktualnie oferty pracy: