Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Lekkie zlecenie dla opiekunki seniora do Breitnau

Miejsce pracy: Breitnau

Opis podopiecznej: Podopieczna 83 lata, sprawna fizycznie. Pani cierpi na nadciśnienie oraz na chorobę naczyniowo-sercową. Podopieczna bez demencji. Pani potrafi poruszać się sama (wymaga asekuracji), czasami używa rolatora. Noce spokojne.

Planowany czas pracy: 4 - 6 tygodni

Termin wyjazdu: 1 marca 2019 r.

Wynagrodzenie: od 1250 euro netto

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków: pomoc w domu, pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, pomoc w higienie

Dodatkowe informacje: Dobre warunki mieszkaniowe, dostęp do wszystkich niezbędnych mediów. W pobliżu przystanki autobusowe, niewielki sklep w okolicy. Najbliższe miasto Freiburg. Rodzina co jakiś czas odwiedza podopieczną.

Sprawdzone zlecenie w Heidenheim od 01.03

Miejsce pracy: Heidenheim

Opis podopiecznej: Podopieczna 91 lat, jest osobą spokojną, która bardzo dużo odpoczywa. Pani cierpi na problemy ze sercem oraz osteoporozę. Ponadto Pani jest inkontynentna oraz ma nietolerancję laktozy. Na co dzień porusza się przy pomocy rolatora. Noce spokojne.

Wynagrodzenie: od 1350 euro netto (umowa polska)

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków: pomoc w domu, pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupu, pomoc w higienie

Dodatkowe informacje: Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, łazienka, dostęp do wszystkich mediów. Obok mieszka syn i synowa, którzy bardzo pomagają opiekunce w codziennych obowiązkach oraz opiece nad seniorką. Sklepy w pobliżu (ok. 5 minut od domu), do dyspozycji jest także samochód.

Zlecenie dla opiekunki osób starszych w Fürstenfeldbruck

Miejsce pracy: Fürstenfeldbruck

Opis podopiecznego: Podopieczny cierpi na demencję, niewydolność serca, Pan ostatnio złamał kość udową. Ponadto inkontynentny. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim (nie ma dźwigania), Pan potrafi ustać i przejść kilka kroków przy pomocy kul. Noce spokojne.

Termin wyjazdu: 21 luty 2019 r.

Wynagrodzenie: od 1300 euro netto

Dodatkowe informacje: Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, własna łazienka, dostęp do wszystkich mediów w tym do internetu. W domu mieszka żona podopiecznego. Pani jest w pełni sprawna i samodzielna, wciąż wykonuje wiele obowiązków domowych. Sklepy w okolicy.

Zobacz w jakich regionach Niemiec mamy aktualnie oferty pracy: