Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Sprawdzona oferta + Wakacyjny bonus!

Miejsce pracy: Steinen

Opis podopiecznego: Pan Reiner - 64 lata, po wylewie.

Planowany czas pracy: 2 miesiące

Termin wyjazdu: 10 czerwca br.

Wynagrodzenie: 1100 euro na rękę

Wymagania: podstawy języka niemieckiego, prawo jazdy

Zakres obowiązków:Opieka i pomoc w domu, zakupy, gotowanie.

Dodatkowe informacje: Opiekunka jeździ z podopiecznym na rehabilitację. Pan sam wstaje z łóżka, w pomieszczeniu chodzi o lasce trochę, czasami - na zewnątrz używa wózka, sam przesiada się na wózek, trzeba go tylko nakierować - nie ma dźwigania. Przy kąpieli również pomaga, współpracuje. Wkładki - tylko z powodu nietrzymania moczu. Mieszka sam, w pobliżu mieszka córka - bardzo są pomocna, komunikatywna. Zapewniamy: osobny pokój, dostęp do Internetu.

Opiekunka z prawem jazdy - umowa o pracę

Miejsce pracy: Fryburg

Opis podopiecznego: Wielu podopiecznych z różnymi schorzeniami.

Planowany czas pracy: minimum 3 miesiące

Termin wyjazdu: od zaraz

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto - niemiecka umowa o pracę

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:Opieka i higiena osób starszych we Fryburgu i okolicach. Praca 8 godzin dziennie - z zamieszkaniem na terenie Niemiec i pełnymi składkami socjalnymi.

Dodatkowe informacje: Oferujemy pracę doświadczonym i wykwalifikowanym opiekunkom, które chcą na dłużej zamieszkać na terenie Niemiec minimum 3 miesiące. Praca polega na dochodzącej opiece nad osobami starszymi - pomoc w kąpieli i innych czynnościach. Zamieszkanie w hotelu pracowniczym, przy podopiecznym lub we własnym zakresie. Gwarantujemy ciągłość zleceń i opiekę biura.

Opiekunka do pana Gerda - sprawdzona oferta

Miejsce pracy: Kaiserslautern

Opis podopiecznego: Pan Gerd - 80 lat, cierpi na nadciśnienie, niedosłuch, problemy z poruszaniem - czasami używa balkonika.

Termin wyjazdu: 10 czerwca 2018 r.

Wynagrodzenie: 1200 euro netto + Wakacyjny bonus!

Zakres obowiązków:Pomoc i asysta, spacery, pomoc w domu - gotowanie, sprzątanie, pranie, mniejsze zakupy.

Dodatkowe informacje: Podopieczny stara się być samodzielny, sam zajmuje się higieną ciała. Jest osobą pogodną i bardzo przyjazną. Przesypia całe noce. Zajmujemy się tym pacjentem od kliku lat. Jedna ze stałych zmienniczek nie może już wyjeżdżać, dlatego szukamy zastępstwa. Rodzina jest bardzo pomocna, posługują się również językiem polskim. Dla opiekunki: osobny pokój, telefon, Internet.

Zobacz w jakich regionach Niemiec mamy aktualnie oferty pracy: