Praca dla opiekunek osób starszych

Szukamy opiekunek osób starszych w Niemczech

Gwarantujemy

Skontaktuj się z nami już teraz

Zadzwoń 536 080 880 lub wpisz swój nr telefonu. Oddzwonimy w możliwie najszybszym czasie.

  Więcej › Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7 będącą jednocześnie administratorem danych osobowych. Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Więcej › Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7 będącą jednocześnie administratorem danych osobowych, w celu kontaktowania się ze mną drogą elektroniczną oraz telefonicznie – także przez SMS i MMS, w celach marketingu bezpośredniego polegającego na promowaniu usług własnych, badaniach konsumenckich, informowaniu o konkursach, promocjach i wydarzeniach organizowanych przez Spółkę oraz podmioty powiązane. Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Szukasz opiekunki?

  Od 2006 roku zajmujemy się doborem opiekunek osób starszych. Dysponujemy bazą pracowników z bogatym doświadczeniem w takiej pracy. Chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedniej osoby.

  Bezpłatny kurs języka niemieckiego

  Chciałabyś pracować w Niemczech jako opiekunka osób starszych, ale nie znasz języka niemieckiego? Zapraszamy na bezpłatny kurs. Każdy może nauczyć się języka obcego! Skorzystaj z naszych lekcji on-line.

  Z naszego bloga

  Porady, ciekawoski i artykuły