Zobacz filmy i programy z naszym udziałem

O nas

Od 2006 roku jesteśmy obecni na rynku pracy dla opiekunów osób starszych. Co najistotniejsze, mamy zaszczyt współpracować z osobami prezentującymi ogrom doświadczenia, pozytywne nastawienie oraz nietuzinkowe podejście do życia.

Prezentowany przez nasz zgrany zespół profesjonalizm, elastyczność, indywidualne podejście oraz wrażliwość na potrzeby pracowników oraz klientów zdecydowały, że konsekwentnie i z dumą wyznaczamy kierunek w jakim podąża rynek opieki osób starszych w Polsce.

„Dla nas najważniejszy jest człowiek” – motto to sprawia, że pełni pasji oraz wiary w prezentowaną przez nas wizję świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie, stale szkoląc i podnosząc kwalifikacje naszych pracowników oraz ukazując przy tym rzetelne podejście wobec klientów.

Jesteśmy zespołem, któremu nieobce są wyzwania i sumienne, ludzkie podejście wobec każdej współpracującej z nami osoby. Ponadto każdego dnia dążymy do perfekcji, by jeszcze sprawniej prezentować pozytywny wizerunek polskiego pracownika za granicą, dlatego naszą działalność opieramy na pięciu podstawowych filarach:

Dbamy, by nasza opinia zawsze mieściła się w kategoriach dobrego, zaufanego pracodawcy, dlatego, gwarantujemy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z pracą za granicą, organizujemy i opłacamy przejazd do miejsca świadczenia usług, a nasi koordynatorzy są dostępni przez 7 dni w tygodniu i pomagają w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów.

Dbamy o kompetencje naszych pracowników, dlatego prowadzimy działalność szkoleniową. Z prowadzonych przez nas kursów skorzystało już kilka tysięcy osób. Wśród wielu świadczonych przez nas szkoleń należy przede wszystkim wymienić: kursy języka niemieckiego oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszystkie kursy prowadzone są przez ekspertów w swoich dziedzinach, co zapewnia wysoką jakość naszych szkoleń.

wszelkie podejmowane przez nas działania są w pełni transparentne i legalne. Nasi pracownicy mogą liczyć na bardzo dobre warunki mieszkaniowe, dostęp do korzystnych ofert pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo swoich danych osobowych. Prezentujemy indywidualne podejście wobec opiekunów, bo każdy zasługuje na najwyższe uznanie i możliwość wsparcia w każdym problemie. Podobnie współpracujące z nami rodziny mogą liczyć, że świadczone przez nas usługi będą w pełni profesjonalne, a nasi opiekunowie zachowają wszystkie niezbędne standardy zgodne z etyką swojej pracy. Gwarantujemy, że nie będziemy tolerowali żadnych przejawów łamania prawa oraz zachowania nie licującego z powagą profesji opiekuna osoby starszej.

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) również nie jest nam obca. Od 2008 roku działamy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych. Szczególnie chętnie organizujemy oraz włączamy się w pracę nad imprezami edukacyjnymi skierowanymi do dzieci i całych rodzin. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest dobre wychowanie najmłodszych, dlatego poprzez zabawę pragniemy wpływać na ich rozwój i postrzeganie świata oraz dawać możliwość nabywania pozytywnych wzorców od starszych „kolegów”. Któż inny, jeśli nie najmłodsi, zadba o to, by nasza dotychczasowa misja mogła rozwijać się przez następne lata?

 Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, dlatego współpracujemy z najważniejszymi instytucjami państwowymi i lokalnymi oraz organizacjami zrzeszającymi podmioty zatrudniające opiekunów osób starszych. Nasza działalność spotyka się z uznaniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urzędu Miasta w Toruniu, co bezpośrednio przekłada się na uznanie wobec naszej marki nie tylko w miejscu naszej pracy ale również na arenie ogólnopolskiej, jak i za granicą.

Nazywamy się ADIUTOR (łac. Pomocnik), bo naszym głównym założeniem od samych początków naszej działalności jest niezmiennie – niesienie pomocy. Z tego powodu niezmiernie miło jest nam prezentować certyfikaty i instytucje z nami współpracujące, które jednoznacznie potwierdzają, iż stale kontynuujemy naszą misję!

Witam serdecznie. Pracuję w tej firmie drugi rok. Jestem zadowolona z pracy jaką oferuje mi firma oraz z pracowników. Zawsze gdy się zwracam z jakimś pytaniem to zawsze jest ona załatwiona pozytywnie. Polecam tę firmę, ponieważ jest uczciwa. Wypłata wpływa zawsze planowo i to trzeba docenić. Polecam oczywiście tą firmę innym osobom i myślę, że też będą zadowolone. Czasami to od nas też zależy współpraca i relacje z podopiecznymi.

Pani Zofia

Referencje