Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Adiutor z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Szewskiej 6/7, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000210024, NIP: 8790167312, REGON: 870032118.

Celem pozyskania i przetwarzania Państwa danych osobowych jest proponowanie ofert pracy w charakterze opiekuna, dotyczy bieżących oraz przyszłych rekrutacji.  Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych,
w celu proponowania ofert pracy.

Dostęp do Państwa danych będą mieć uprawnieni do tego pracownicy oraz podmioty powiązane ze spółką, z siedzibą na terenie Polski. Podmioty te będą miały dostęp do Państwa danych tylko i wyłącznie w celu realizacji zadań związanych z proponowaniem ofert pracy.
W przypadku wycofania danej zgody Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to wymagane przez obowiązujące przepisy prawa dotyczące przedawnienia roszczeń.

Równocześnie informujemy o przysługującym Państwu prawu do:

  • dostępu do danych osobowych, ich zmiany, usunięcia;
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres spółki Adiutor sp. z o.o. , ul. Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych do właściwego organu ochrony danych osobowych.