Oferty pracy dla Opiekunek oraz Opiekunów Osób Starszych w Niemczech

Pomożemy Tobie rozpocząć legalną pracę na terenie Niemiec! Sprawdź nasze oferty i skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów. Na stronie prezentujemy tylko część ofert, którymi dysponujemy. Pozostałe możemy przedstawić telefonicznie.

Wyszukiwarka ofert pracy

Miejsce pracy:

Znajomość języka niemieckiego:

Pochodzenie oferty:

Oferta dla:

Atrakcyjne zlecenie w okolicach Stuttgart (283)

Miejsce pracy:

70734 Fellbach

Termin wyjazdu:

10.08.2024

Wynagrodzenie do:

2000 euro netto za m-c

Zlecenie do małżeństwa w Mülheim an der Ruhr (268)

Termin wyjazdu:

16.08.2024

Wynagrodzenie do:

1900 euro netto za m-c

Zlecenie do mobilnego małżeństwa (258)

Miejsce pracy:

49143 Bissendorf

Termin wyjazdu:

25.07.2024

Wynagrodzenie do:

1850 euro netto za m-c

Zlecenie do miłej i spokojnej seniorki (298)

Miejsce pracy:

88131 Lindau

Termin wyjazdu:

05.08.2024

Wynagrodzenie do:

1800 euro netto za m-c

Zlecenie do samotnie mieszkającego Seniora (308)

Miejsce pracy:

83024 Rosenheim

Termin wyjazdu:

02.08.2024

Wynagrodzenie do:

1800 euro netto za m-c

Spokojne zlecenie do samotnego Seniora (147)

Miejsce pracy:

71034 Böblingen

Termin wyjazdu:

31.07.2024

Wynagrodzenie do:

1750 euro netto za m-c

Zlecenie do seniora - dla opiekunek z dobrym niemieckim (291)

Miejsce pracy:

29683 Bad Fallingbostel

Termin wyjazdu:

06.09.2024

Wynagrodzenie do:

1750 euro netto za m-c

Lekkie zlecenie do samotnej Seniorki (204)

Miejsce pracy:

26219 Bösel

Termin wyjazdu:

23.07.2024

Wynagrodzenie do:

1750 euro netto za m-c

Zlecenie do samotnie mieszkającej seniorki (305)

Miejsce pracy:

26721 Emden

Termin wyjazdu:

31.07.2024

Wynagrodzenie do:

1750 euro netto za m-c

Zlecenie do mobilnej Seniorki (313)

Termin wyjazdu:

09.08.2024

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

 

Przede wszystkim, dlatego że dla nas liczy się człowiek! Współpraca z nami daje pewność, że dołożymy wszelkich starań, by towarzyszyło Tobie poczucie zadowolenia ze sprawdzonego miejsca pracy, wsparcia ze strony naszych koordynatorów, a także – tego co najważniejsze – bezpieczeństwa!

 

Cenimy sobie współpracę opartą na obopólnych korzyściach, wzajemnym szacunku oraz wyrozumiałości. Takie podejście prezentujemy wobec Opiekunek i Opiekunów Osób Starszych oraz naszych klientów, dzięki czemu zaufało nam wiele rodzin, powierzających pod naszą pieczę swoich Najbliższych! Tym samym, pośród naszych ofert znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, pozwalających Tobie na wybór najbardziej odpowiedniego zlecenia w Niemczech!

 

Współpraca z nami, to przede wszystkim pewność, że:

  1. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo:

Począwszy od samej podróży, przez miejsce zlecenia w opiece nad osobą starszą w Niemczech, po powrót do domu. Priorytetem jest dla nas Twoje zdrowie, dlatego poza dodatkowymi pakietami ubezpieczeń oraz starannymi działaniami mającymi na celu zmniejszenie ryzyka zachorowania na covid-19, dbamy także o to, by każde miejsce pracy było dokładnie sprawdzane przez naszych koordynatorów, a sama podróż prowadzona była przez rzetelnych przewoźników.

  1. Gwarantujemy legalną współpracę:

Zapewniamy naszym Opiekunkom oraz Opiekunom Osób Starszych w pełni legalne warunki, dbając przy tym o przejrzystość naszych umów, a także opłacając wszystkie składki na ubezpieczenia społeczne.

  1. Zapewniamy korzystne warunki:

Nasze zlecenia dobieramy na podstawie Twoich oczekiwań oraz kwalifikacji, tak aby miejsce pracy było dla Ciebie jak najbardziej odpowiednie. Współpraca z nami, w charakterze Opiekunki lub Opiekuna Osób Starszych w Niemczech, to także pewność wysokiego wynagrodzenia oraz licznych bonusów finansowych za m.in. dłuższe wyjazdy, pracę w okresach świątecznych, jak i premie lojalnościowe!

  1. Możesz liczyć na nasze wsparcie:

Nasi koordynatorzy będą z Tobą już od czasu przygotowań do wyjazdu w charakterze Opiekunki lub Opiekuna Osób Starszych, przez czas trwania zlecenia, na bezpiecznym powrocie do domu kończąc. Będziemy codziennie czuwali nad przebiegiem Twojego zlecenia w opiece nad Seniorami, tak by w razie potrzeby udzielić Tobie niezbędnego wsparcia.

  1. Wszystkim się zajmiemy!

Chcesz pracować jako Opiekunka lub Opiekun Osób Starszych w Niemczech ale wszystkie formalności wydają się Tobie nie do przejścia? Bez obaw – w Adiutor, to my wszystko dla Ciebie zorganizujemy. W umówionym terminie przyjedzie do Ciebie nasz przewoźnik, który zabierze Cię na miejsce zlecenia. Nie musisz martwić się także o wyżywienie oraz zakwaterowanie – na miejscu zlecenia możesz liczyć na własny pokój, dostęp do mediów, a w niektórych przypadkach także na całe mieszkanie do dyspozycji!

Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami – tak aby dać Tobie możliwość spokojnego przygotowania się do opieki nad Osobą Starszą w Niemczech!

  1. Pomagamy rozwijać kompetencje!

Współpracującym z nami Opiekunkom oraz Opiekunom Osób Starszych udostępniamy specjalne platformy szkoleniowe, poradniki, a także kursy języka niemieckiego, dzięki czemu będziesz mieć możliwość ku temu, by bezpłatnie rozwijać swoje kompetencje zawodowe!

 

Zaczynasz pracę w charakterze Opiekunki lub Opiekuna Osób Starszych w Niemczech, bądź zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy właśnie z nami? Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania, które pomogą znaleźć Tobie niezbędne odpowiedzi.

 

Pyt.: Ile zarobię za zlecenie w opiece nad Osobą Starszą w Niemczech?
Odp.: Wysokość zarobku Opiekunki lub Opiekuna Osób Starszych jest zależna od kilku czynników, do których zaliczamy: znajomość języka niemieckiego, doświadczenie, posiadane uprawnienia, referencje, dodatkowe kwalifikacje – jak choćby prawo jazdy, znaczący wpływ ma także zakres obowiązków na miejscu zlecenia.

 

Pyt.: Jak szybko otrzymam propozycje zleceń w opiece nad Seniorami?
Odp.: Zwykle nasze propozycje przedstawiamy w ciągu kilku godzin od Twojej rozmowy z naszym konsultantem. W okresach większego zainteresowania zleceniami w Niemczech ten czas może się wydłużyć do kilku dni.

 

Pyt.: Jakie wymagania powinni spełniać Opiekunowie Osób Starszych w Niemczech?
Odp.: Przede wszystkim ważna jest chęć do wyjazdu oraz podjęcia się pracy nad Seniorami. Ważna jest także przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego, a także doświadczenie w opiece nad Osobami Starszymi. Bardzo cenimy sobie także posiadanie referencji, potwierdzających Twoje umiejętności.

 

Pyt.: Jak odbywa się podróż oraz powrót z miejsca zlecenia?
Odp.: Zapewnimy przejazd najbardziej dopasowanym transportem. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Posiadamy także własną flotę, którą przewozimy do Niemiec Opiekunki oraz Opiekunów z rejonów województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, a w niektórych sytuacjach także i z innych regionów Polski.

 

Pyt.: Jaki zakres obowiązków będę wykonywać na zleceniu w Niemczech?
Odp.: Zakres obowiązków Opiekunki oraz Opiekunów Osób Starszych jest dokładnie wymieniony w naszych umowach – także współpracujące z nami rodziny są dokładnie informowane o warunkach współpracy z Opiekunkami.

 

Pyt.: Czy zlecenia w okresie świątecznym są dodatkowo wynagradzane?
Odp.: Tak, za pracę w opiece nad Osobami Starszymi w Niemczech w okresie świątecznym wyznaczamy dodatkowy bonus, w kwocie od 150€ do 300€ w okresie bożonarodzeniowym oraz od 100€ w okresie wielkanocnym.

 

Pyt.; Nie znam języka niemieckiego. Co robić?
Odp.: Zlecenia dla Opiekunek oraz Opiekunów Osób Starszych nieznających języka niemieckiego zdarzają się bardzo rzadko. Przede wszystkim zachęcamy do odwiedzania naszej akademii oraz strony na facebooku, gdzie znajdziecie bezpłatne kursy szkoleniowe, pozwalające w łatwy sposób opanować niezbędne podstawy.

 

Pyt.: Czy otrzymam dodatkowe ubezpieczenie?
Odp.: Tak, współpracujące z nami Opiekunki i Opiekunowie Osób Starszych w Niemczech są dodatkowo obejmowani ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

 

Pyt.: Jak mogę zgłosić swoją kandydaturę?
Odp.: To proste! Wystarczy, że przy interesującej Ciebie ofercie pracy naciśniesz przycisk „aplikuj”, który przeniesie Ciebie do formularza kontaktowego. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie: 508-206-848 oraz 536 080 880.

 

Pyt.: Czy oferty na stronie www.pomocwdomu.pl to wszystkie, którymi dysponuje firma Adiutor?
Odp.: Zdecydowanie nie! Mamy dużą bazę klientów, do których szukamy opiekunek np. na wymianę za stałą opiekunkę. Codziennie otrzymujemy od kliku do kilkudziesięciu nowych ofert od rodzin z Niemiec. Wybieramy z nich najlepsze – z dobrymi warunkami mieszkaniowymi, korzystne finansowe dla naszych pracowników. Nie jesteśmy w stanie wstawiać na stronę www każdej oferty, którą możemy zaproponować. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu zapoznania się z pełną ofertą zleceń dla opiekunek.