Interesują Cię szczegóły naszej oferty?

Zadzwoń do nas

 + 48 56 655 10 10
 + 48 536 080 880

Napisz do nas

Szukasz opiekunki?

Jeżeli poszukują Państwo zaufanej i kompetentnej opiekunki, która zadba o Państwa rodziców lub bliskich krewnych z przyjemnością wskażemy odpowiednią osobę. Opiekunki do osób starszych rekrutowane przez nas, mają wieloletnie doświadczenie w podobnej pracy, wiele z nich ma wykształcenie przygotowujące do opieki nad seniorami. Wykazują się empatią i wyrozumiałością. Cechuje je serdeczność oraz szacunek do osób starszych i chorych. Ponadto, proponowane przez nas osoby pomogą w czynnościach domowych, takich jak choćby sprzątanie, gotowanie czy pranie. Zajmują się także pacjentami obłożnie chorymi, którym trzeba pomóc w codziennej toalecie.

Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie opieki nad osobami starszymi:
  • Opiekunkę/Opiekuna, którzy zamieszkają ze swoim podopiecznym.
  • Opiekunkę/Opiekuna, którzy każdego dnia przez ustaloną liczbę godzin będą pomagać w codziennych obowiązkach. Do ich zadań należeć będzie min.: dbanie o higienę osobistą podopiecznego, robienie zakupów, utrzymywanie czystości, podawanie lekarstw, przygotowywanie posiłków oraz dotrzymywanie towarzystwa.

Znajdziemy dla Państwa opiekunki ze szczerym powołaniem do tego zajęcia. Mamy doświadczenie w rekomendowaniu opiekunek do wielu miast na terenie całego kraju i za granicą.