Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą z nami prześlij swoje
CV, na poniższy adres:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Adiutor – Firma z branży opieki i pośrednictwa pracy szuka do swojego biura w Toruniu:

Pracownika działu rekrutacji z językiem niemieckim

 

Co zyskasz pracując u nas?

Zyskasz możliwość swobodnego rozwoju w przyjaznej atmosferze. Nasz zespół to grupa ludzi lubiących się wzajemnie, wspierających w dążeniu do sukcesu. Doceniamy i nagradzamy ciekawe pomysły, zaangażowanie i ciężką pracę.

Jeżeli myślisz o zmianie pracy na taką, w której zostaną docenione Twoje umiejętności, gdzie wykorzystasz naturalne predyspozycje – aplikuj do nas.

 

Kogo szukamy?

Zależy nam na kandydatach, którzy mają doświadczenie w prowadzaniu rozmów z klientami przez telefon – na tym opiera się większa część pracy.

Damy też szansę otwartym, komunikatywnym osobom, które chcą się tego nauczyć. Przydatne bywa doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, np. w branży gastronomicznej, turystycznej.

Niezbędną cechą będzie pozytywne nastawienie do powierzonych zadań i dążenie do celu, umiejętności sprzedażowe. Bardzo przyda się umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z ludźmi, zaprzyjaźniania się.

Nieocenione bywają umiejętności logistyczne – tego również można się nauczyć.

Znajomość języka niemieckiego – zdecydowanie ułatwi wykonywanie powierzonych zadań, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Jeżeli dobrze znasz język niemiecki – jesteśmy otwarci na negocjacje wysokości wynagrodzenia.

 

Co otrzymujesz w pakiecie?

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w stałych godzinach, w przyjaznej atmosferze.

Komfortowe warunki pracy – ładne, klimatyzowane biura, dostęp do potrzebnych narzędzi pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. Będziesz częścią zespołu ludzi, którym zależy na tej pracy z wspierającym, życzliwym liderem na czele.

Dla najlepszych mamy premie za wyniki. Z biegiem czasu pracujesz na swój awans i kolejne profity.

Studentom oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie i elastyczny grafik pracy.

Dodatkowo otrzymasz pakiet z prywatnym ubezpieczeniem medycznym.

 

Na czym polega ta praca?

Większą część dnia pracy spędza się na rozmowach telefonicznych oraz weryfikacji zgłaszających się kandydatów. Następnie wyszukuje się odpowiednie oferty pracy z naszej bazy – zgodne z oczekiwaniami opiekuna. Zadaniem pracownika jest wynegocjowanie kontraktu korzystnego dla każdej ze stron. Poza tym trzeba zorganizować wyjazd, aby umowa doszła do skutku. Na każdym etapie można liczyć na wsparcie pozostałych członków zespołu.

Język niemiecki przydaje się głównie do czytania ofert pracy oraz weryfikacji znajomości języka kandydatów.

Na kolejnych etapach kariery możliwa jest bezpośrednia obsługa telefoniczna klientów z Niemiec, dla osób z dobrą i biegłą znajomością języka.

 

Kim jesteśmy?

Od 2006 roku działamy w branży opieki nad seniorami. Zatrudniamy opiekunki, które świadczą opiekę w domach prywatnych, w rodzinach niemieckich. Naszymi priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, a także pomocy i opieki naszym delegowanym pracownikom. W biurze w Toruniu tworzymy zgrany, dobrze zorganizowany zespół, który zajmuje się pozyskiwaniem klientów oraz pozyskiwaniem i dbaniem o naszych opiekunów pracujących w Niemczech.