Miejsce pracy:

93161 Sinzing

Termin wyjazdu:

25.11.2022

Wynagrodzenie do:

1800 euro za miesiąc netto z premią za święta

Opis: Pani w wieku 92 lata, drobnej budowy, bez stopnia niepełnosprawności, potrzebuje pomocy ponieważ niedawno upadła, teraz obawia się powtórzenia takie sytuacji, podczas chodzenia podpiera się balkonikiem, higienę osobistą wykonuje samodzielnie, nie ma demencji, nie nosi wkładek, jest osobą spokojną i przyjazną. Czasami trzeba w nocy pomóc jej wstać z łóżka, kiedy chce skorzystać z toalety.

Wymagania: Dobre podstawy języka niemieckiego, prawo jazdy.

Okres pracy: 2 miesiące

Zakres obowiązków: Opieka nad panią - codzienne wsparcie, pomoc w domu, zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, wizyty u lekarza.

Dodatkowe informacje: Pani mieszka sama, w domu wielorodzinnym na wsi, do małego sklepu ok 10 minut spaceru, dla opiekunki osobny pokój z TV i i Internetem. Rodzina kilka razy w roku zabiera seniorkę z opiekunką do swojego domu na Majorce.

Bonus świąteczny
Do dyspozycji samochód
Internet
Lekkie zlecenie
Nie można palić
Nowa oferta
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Prawo jazdy
Wieś
Znajomość języka podstawowa

Opiekun zlecenia: Emilia

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›