Miejsce pracy:

48493 Wettringen

Termin wyjazdu:

10.08.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Senior ma 83 lata, cierpi na osłabienie starcze, jest po udarze, ma problemy ze słuchem, nosi okulary. Pan porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocy w higienie osobistej. Senior jest spokojny, kochany, interesie się sportem, lubi ogród i naturę. Seniorka ma 87 lat, czasami jest zapominalska. Pani porusza się samodzielnie. Podopieczna jest bardzo komunikatywna, kochana, chociaż czasami potrafi być stanowczą.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Gotowanie, pranie i prasowanie, sprzątanie, zakupy, spacery.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki pokój z własną łazienką, radiem, TV i Internetem. Na zakupy 10 minut pieszo, autem około 3 min. (na zleceniu do dyspozycji auto z automatyczną skrzynią biegów).

Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›