Miejsce pracy:

10178 Berlin

Termin wyjazdu:

29.11.2022

Wynagrodzenie do:

1200 euro netto za m-c plus premia!

Opis: Pani ma 96 lat, choruje na demencję, ale jest spokojna, komunikatywna, ma lekką inkontynencję, ma też problemy z sercem i nogami, porusza się za pomocą balkonika lub wózka inwalidzkiego.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, podstawy języka niemieckiego.

Okres pracy: 2 miesiące

Zakres obowiązków: Seniorka potrzebuje pomocy przy wszelkich czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, m. in. myciu, kąpieli, ubieraniu. Zakres obowiązków: pranie, gotowanie, zakupy, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznego.

Dodatkowe informacje: Codziennie przychodzi służba pielęgniarka i podaje lekki. Warunki są dobre. Jest to mieszkanie, dla opiekunki jest oddzielny pokój, TV, Internet. Zakupy robi opiekunka, sklepy są blisko.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Duże miasto
Internet
Oferta na wymianę
Sprawdzone zlecenie
Brak znajomości języka

Opiekun zlecenia: Zuzanna

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›