Miejsce pracy:

74074 Heilbronn

Termin wyjazdu:

03.06.2024

Wynagrodzenie do:

1800 euro netto za m-c

Opis: Do opieki senior: pan ma 78 lat, cierpi na osłabienie starcze, cukrzycę i ma cewnik. Większość czasu leży w łóżku, ale czasami siada na wózek, senior stara się współpracować. 2-3 razy w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta. Również przychodzi służba pielęgniarska, by założyć rajstopy uciskowe i umyć podopiecznego. Na zleceniu do pomocy jest pas podnoszący, łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, lift do wanny, balkonik i wózek.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc w higienie osobistej, ubieranie, spacery (wózek).

Dodatkowe informacje: Senior mieszka z samodzielną żoną, ona przeważnie gotuje i robi zakupy. Dla opiekunki do dyspozycji pokój, TV, Internet.

Bez wstawania w nocy
Bonus świąteczny
Internet
Nowa oferta
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Rodzina pomaga w opiece
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›