Miejsce pracy:

56579 Hardert

Termin wyjazdu:

04.04.2023

Wynagrodzenie do:

1750 euro na rękę za miesiąc

Opis: Pani w wieku 94lata, szczupła, leżącą, ma choroby krążenia i osteoporozę, inkotynencję, lekką demencję, ale jest spokojna. Ma problemy ze słuchem, nosi aparat słuchowy, trzeba przypominać pani o piciu i jedzeniu w ciągu dnia.

Wymagania: Doświadczenie w opiece nad osobą leżącą, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorką: higiena ciała, transfer - pomaga córka, przygotowanie posiłków - miksowanie, karmienie, obowiązki z zakresu pomocy w domu - sprzątanie, zakupy, pranie.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki jest oddzielny pokój, Internet, TV, seniorka ma łóżko pielęgnacyjne, córka pomaga w transferze. Z podopieczną mieszka sprawny mąż.

Bez wstawania w nocy
Internet
Nie można palić
Oferta na wymianę
Pacjent leżący
Pani do opieki
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Angelika

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›