Termin wyjazdu:

29.02.2024

Wynagrodzenie do:

1650 euro netto za m-c

Opis: Seniorka porusza się samodzielnie, cierpi na nietrzymanie moczu i lekką demencję (nie jest agresywna). Codziennie przychodzi służba pielęgniarska 2 razy dziennie z lekami, w piątki myją seniorkę. Opiekunka daje seniorce 1 tabletkę rano o 07:00 i później 4 tabletki przy śniadaniu. Podopieczna śpi od 20:30-7:00. Seniorka ma drzemki w ciągu dnia. Raz na jakiś czas przychodzi logopeda do seniorki. Pani co wtorki jeździ do domu Seniora, wtedy przyjeżdża po nią busik koło 8:00 rano i wraca koło 16:00. Pani mieszka sama.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, wysoka kultura osobista.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorką, dotrzymywanie towarzystwa seniorce + prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie).

Dodatkowe informacje: Warunki mieszkaniowe są dobre, jest "klimatycznie", dom ma około 100 lat. Jest bardzo ładna okolica, podopieczna lubi chodzić na spacery.

Internet
Lekkie zlecenie
Nie można palić
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›