Miejsce pracy:

53501 Grafschaft

Termin wyjazdu:

05.01.2023

Wynagrodzenie do:

1650 EUR netto za m-c

Opis: Pani w wieku 78 lat, lekkie problemy z chodzeniem - podpiera się na lasce, choruje na cukrzycę - leki w tabletka, ma też lekką demencję, niedawno straciła męża, jest bardzo samodzielna, lubi rozwiązywać krzyżówki, zagadki, grać w gry.

Wymagania: Komunikatywny język niemiecki, prawo jazdy.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc seniorce - w gorsze dni pomoc we wstaniu z łóżka, ubraniu, kąpieli, spacery, gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie.

Dodatkowe informacje: Do dyspozycji samochód - automat, dla opiekunki osobny pokój, internet. Raz w tygodniu seniorka uczestniczy w dziennych zajęciach w domu opieki - nie ma jej przez cały dzień.

Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Można palić
Nowa oferta
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Prawo jazdy
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Magdalena

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›