Miejsce pracy:

41063 Mönchengladbach

Termin wyjazdu:

15.04.2024

Wynagrodzenie do:

1850 euro netto za m-c

Opis: Senior cierpi na inkontynencję, jest po udarze, pan porusza się o rolatorze (na spacery wózek). Senior jest bardzo miły i serdeczny, z zawodu jest diakonem. Brak specjalnej diety — podopieczny nie je tłustego i orzechów. Pan mieszka z partnerką, którą trzeba wesprzeć w czynnościach codziennych. Noce są spokojne.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie seniorów w życiu codziennym, gotowanie, zakupy. (Dwa razy w tygodniu przychodzi pani sprzątająca).

Dodatkowe informacje: Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Dla opiekunki do dyspozycji pokój z Internetem.

Dom jednorodzinny
Internet
Pacjent mobilny
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›