Miejsce pracy:

Garching

Termin wyjazdu:

23.08.2021

Wynagrodzenie do:

1500 - 1550€

Opis: Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. W okolicy mieszka również jego rodzina. Choruje na początkową demencję oraz ma problemy z sercem i krążeniem. W domu porusza się przy pomocy laski, natomiast na spacerach korzysta z rolatora. Samodzielnie korzysta z toalety, sporadycznie nosi wkładki.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: prowadzenie domu, czyli gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów + pomoc, wsparcie przy seniorze w toalecie i przy ubieraniu.

Dodatkowe informacje: Oddzielny pokój z dostępem do internetu oraz TV dla opiekunki. Do dyspozycji również prywatna łazienka. Sklepy ok. 7min. pieszo od domu. Noce spokojne.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Małe miasteczko
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›