Miejsce pracy:

Achim

Termin wyjazdu:

31.07.2021

Wynagrodzenie do:

1700€

Opis: Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Senior jest w pełni mobilny, porusza się przy pomocy laski. Nie wymaga dużo uwagi. Podopieczna porusza się przy pomocy rolatora, bądź wózka. Choruje na polineuropatię oraz zwyrodnienie plamki żółtej. Z powodu chorób jej mobilność jest znacznie ograniczona, a wzrok pozwala na widzenie jedynie w 5%. Pani wymaga wsparcia podczas wielu codziennych czynności. Małżeństwo lubi spacery oraz wizyty w kawiarni. Codziennie przychodzi pomoc pielęgniarska. Małżeństwo nie je zbyt dużo mięsa.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale traktowane jako dodatkowy atut.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: pranie, zakupy, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznej.

Dodatkowe informacje: Prawo jazdy mile widziane, aby zabrać podopiecznych na wycieczkę lub w razie potrzeby na zakupy itp. Jest samochód do dyspozycji w razie posiadania prawa jazdy. Dla opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z dostępem do internetu.

Blisko sklepy
Do dyspozycji samochód
Internet
Pacjent na wózku
Pani do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Emilia

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›