Miejsce pracy:

30419 Hannover

Termin wyjazdu:

29.11.2022

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za miesiąc plus premia!

Opis: Do opieki pan w wieku 90 lat, oraz pani w wieku 88 lat, poruszają się przy balkoniku, pana trzeba prowadzić do toalety, ma też założony cewnik, pomaga im się w codziennej higienie, pan jest osobą cichą i spokojną, pani ma dużo energii, dużo czasu spędzają razem, najczęściej oglądają TV, służba pielęgniarska przychodzi codziennie i nakłada podopiecznej rajstopy uciskowe, co środy przychodzi też prywatnie ktoś z Pflege i wykonuje kąpiel, tabletki rozdziela córka.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc w ubieraniu, przygotowanie posiłków, rozdrobnienie jedzenia, bieżące sprzątanie.

Dodatkowe informacje: Dobre warunki mieszkaniowe, osobna łazienka dla opiekunki, zakupy robi rodzina, niczego nie brakuje, córka mieszka na piętrze, pracuje w przedszkolu, i przychodzi po 16:00, ma swoje gospodarstwo domowe i nie wtrąca się opiekunkom- rodzina bardzo dba o seniorów i jest miła.

2 osoby do opieki
Bez wstawania w nocy
Bonus świąteczny
Dom jednorodzinny
Internet
Można palić
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Przychodzi służba pielęgniarska
Rodzina pomaga w opiece
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Irek

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›