Miejsce pracy:

71577 Großerlach

Termin wyjazdu:

28.12.2023

Wynagrodzenie do:

1750 euro netto za m-c + premia za Nowy Rok

Opis: Do opieki seniorka, cierpiąca na demencję i zaburzenie rytmu serca. Podopieczna porusza się o balkoniku. Do seniorki przychodzi służba pielęgniarska, by założyć rajstopy uciskowe. Trzeba pilnować, żeby podopieczna odpowiednio dużo piła. Seniorka wciąż chce dużo sama robić w domu, dlatego to ważne, żeby ją angażować w to nadal, na tyle, jak bardzo to możliwe.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie w higienie osobistej, zajmowanie się gospodarstwem domowym, wspólne spacery, podawanie leków.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki osobne mieszkanie — dobrze zorganizowane i czyste, jest aneks kuchenny, osobny pokój, łazienka i Internet.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Angelika

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›