Miejsce pracy:

21756 Osten

Termin wyjazdu:

07.10.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Do opieki Senior, cierpiący na artrozę, niewydolność serca, pan jest po udarze. Porusza się o lasce albo przy balkoniku. Trzeba pilnować, żeby podopieczny odpowiednio dużo pił. Senior śpi w godzinach 23:00 – 7:30 (jak ma w nocy mokrego pampersa, to sam sobie zmienia). Senior bywa uparty (nie chce brać leków), ale jest przede wszystkim bardzo inteligentny – interesuje się sztuką, historią, polityką, jazzem, lubi też czytać; nie chce za bardzo rozmawiać.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zajmowanie się gospodarstwem domowym, wspólne spacery, wizyty u lekarzy.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką, TV i Internetem. Krewni Seniora mieszkają w USA i odwiedzają seniora tylko 2-3 razy w roku.

Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
W domu są zwierzęta
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›