Miejsce pracy:

82256 Fürstenfeldbruck

Termin wyjazdu:

31.05.2024

Wynagrodzenie do:

1550 euro netto za m-c

Opis: Do opieki senior, cierpiący na cukrzycę, demencję, nadciśnienie. Pan jest po udarze, ma cewnik. Ze względu na cukrzycę opiekunka należy gotować delikatne posiłki. Co tydzień chodzi się z seniorem do kościoła. Na zleceniu jest łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych i łóżko pielęgnacyjne.

Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zajmowanie się gospodarstwem domowym, wizyty u lekarza, wspólne spacery.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki do dyspozycji pokój i Internet.

Bez wstawania w nocy
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka podstawowa

Opiekun zlecenia: Aleksandra