Miejsce pracy:

Fulda 36037

Termin wyjazdu:

29.08.2022

Wynagrodzenie do:

1600€

Opis: Seniorka cierpi na demencje i Alzheimera. Porusza się samodzielnie. Dodatkowe: 86 lat, waga: 60 kg, wzrost: 163 cm, seniorka z zawodu nauczycielka. Mieszka sama (mieszkanie,130m2).

Wymagania: Komunikatywny język niemiecki

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznej. *opieka nad seniorką + prowadzenie domu (wspólne gotowanie, babcia ustala co danego dnia ma być na obiad + też gotuje razem z opiekunką, zakupy, pranie, sprzątanie)

Dodatkowe informacje: *sprawdzone zlecenie, spokojne noce, sklepy w pobliżu do 7-10 minut na pieszo, oddzielny pokój dla opiekunki z oddzielną łazienką, seniorka lubi gotować. Codzienny plan dnia: o 5:00 rano seniorka wstaje i robi sobie musli, gdy opiekunka wstaje musi zrobić razem z seniorką drugie śniadanie, 20:00-21:00-seniorka idzie już spać, opiekunka powinna zabierać na zakupy spożywcze również seniorkę. Seniorka jest wierząca, czasami chodzi do Kościoła, a czasami pozostaje w domu i ogląda msze święta w TV.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Internet
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›