Miejsce pracy:

66453 Gersheim

Termin wyjazdu:

30.05.2024

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto za m-c

Opis: Do opieki samotna Seniorka, cierpiąca na silną depresję, niewydolność serca, nadciśnienie, osteoporozę. Podopieczna nosi okulary i aparat słuchowy. Opiekunka musi kontrolować, żeby seniorka odpowiednio dużo piła. Pani porusza się przy balkoniku. Na zleceniu jest łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych, łóżko pielęgnacyjne.

Wymagania: Doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc przy ubieraniu, higienie, zajmowanie się gospodarstwem domowym.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki do dyspozycji pokój z osobą łazienką. Seniorka dwa razy w tygodniu chodzi do domu opieki 7:45 – 17:00.

Internet
Lekkie zlecenie
Nie można palić
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Alicja