Miejsce pracy:

44892 Bochum

Termin wyjazdu:

29.04.2024

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za m-c

Opis: Do opieki pani poruszająca się na wózku (jak ma leprze dni — przy balkoniku), seniorka cierpi na lekką demencję, artrozę, zaburzenie rytmu serca, cukrzycę. Podopieczna nosi okulary. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu. Opiekunka musi pilnować, żeby Seniorka odpowiednio dużo piła. Seniorka jest bardzo miła i kochana, można z nią łatwo się dogadać.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie seniorki w życiu codziennym, zajmowanie się gospodarstwem domowym, spacery.

Dodatkowe informacje: Seniorka korzysta z krzesła toaletowego, na zleceniu również jest łóżko pielęgnacyjne. Służba pielęgniarska przychodzi 2 razy dziennie by podać pani leki, insulinę i założyć rajstopy uciskowe.

Duże miasto
Internet
Można palić
Pacjent mobilny
Pacjent na wózku
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Przystanek autobusowy w pobliżu
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina