Miejsce pracy:

88487 Mietingen

Termin wyjazdu:

12.08.2024

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto za m-c

Opis: Seniorka ma 85 lat, choruje na cukrzycę, cierpi też na nietrzymanie moczu, jest po operacji kręgosłupa (pani musi dużo leżeć, jednak może poruszać się przy balkoniku). Seniorce trzeba pomagać przy ubieraniu i kąpielach. Trzeba również pilnować, żeby Seniorka odpowiednio dużo piła. Podopieczna lubi spędzać czas w domu i gotować wspólnie z opiekunką. Lubi też przebywać w otoczeniu natury, chętnie chodzi na spacery wokół domu.

Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorką, zajmowanie się gospodarstwem domowym, wspólne spacery.

Dodatkowe informacje: Rodzina pomaga podczas wizyty u lekarza, przywożą też większe zakupy. Dla opiekunki do dyspozycji osobny pokój i toaleta.

Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Małe miasteczko
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Agata M.