Miejsce pracy:

Planegg

Termin wyjazdu:

25.08.2021

Wynagrodzenie do:

1600€ - 1700€

Opis: Seniorka choruje na początkową demencję, Alzheimera oraz częściową inkontynencję moczową. Mieszka sama w domu jednorodzinnym z pięknym tarasem. Porusza się przy balkoniku. Noce są spokojne - podopieczna przyjmuje leki nasenne. Seniorka pali papierosy.

Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznej. Opieka i asekuracja, wspólne spacery, dotrzymywanie towarzystwa, prowadzenie domu. Podawanie lekarstw podopiecznej.

Dodatkowe informacje: Dom posiada lifty oraz specjalistyczne łóżko. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielna łazienka. Sklepy znajdują się 20 min pieszo od domu, przystanek autobusowy w pobliżu.

Dom jednorodzinny
Można palić
Lift - podnośnik
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przystanek autobusowy w pobliżu
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›