Miejsce pracy:

46562 Voerde

Termin wyjazdu:

01.08.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro + 1300 euro netto za m-c

Opis: Senior 83 lata, postępująca demencja, wiele zapomina. Pani w wieku 81 lat, choruje na nowotwór, ostatnio jej stan się pogorszył, dużo leży, ma założoną stomię.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, jeden z opiekunów - dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pranie, gotowanie, zakupy, dbanie o porządek, czynności pielęgnacyjne, panu trzeba pomagać przy jedzeniu - pokroić, nakarmić. Pani trzeba pomóc się ubrać, wykąpać, zmienić stomie. Na noc zakłada się pampersy, trzeba zadbać o higienę ciała seniorów.

Dodatkowe informacje: Seniorka mówi po polsku w stopniu komunikatywnym. Rodzina bardzo wspiera opiekunkę, ale stan seniorów się pogorszył, dlatego potrzebne są 2 osoby do pomocy.

2 osoby do opieki
Dom jednorodzinny
Internet
Osobna łazienka
Pacjent leżący
Pan do opieki
Pani do opieki
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Brak znajomości języka

Opiekun zlecenia: Angelika

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›