Miejsce pracy:

98660 Themar

Termin wyjazdu:

30.05.2024

Wynagrodzenie do:

1800 euro netto za m-c

Opis: Senior ma 84 lata i jest po udarze, ma problem z krążeniem. Pan porusza się przy balkoniku, jest spokojny i całkowicie sprawny umysłowo. Senior potrzebuje pomocy przy porannej, wieczornej higienie ciała, myciu, pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu. Stan seniora się nie zmienia od dłuższego czasu, stara się być samodzielny, sam wszystko robi wokół siebie. Żona seniora bardzo dużo zapomina, trzeba jej przypominać, czasami kilkukrotnie pyta się o jedną rzecz. Seniorka porusza się na wózku (waży ok. 52 kg.). W domu jest lift schodowy.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie seniorów w życiu codziennym, zakupy, drobne sprzątanie domu.

Dodatkowe informacje: Małżeństwo mieszka w domu, na schodach są lifty w razie potrzeby. Dla opiekuna do dyspozycji pokój z osobną łazienką.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Pacjent mobilny
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›