Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Opiekunka dla pana Heinza - od 5.12.

Miejsce pracy: Kolonia

Opis podopiecznej: Do opieki jest Pan 91 lat, lekka demencja, porusza się przy balkoniku lub o lasce, mieszka sam. Pan jest przyjazny i pomocny. W nocy nie wymaga opieki.

Planowany czas pracy: 2 - 3 miesiące

Termin wyjazdu: od 05 grudnia 2018 r.

Wynagrodzenie: od 1100 euro netto + bonusy (200 euro)

Wymagania: podstawowa znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy

Zakres obowiązków: opieka, pomoc w domu, gotowanie, pranie, pomoc w higienie, myciu i ubieraniu

Dodatkowe informacje: Podopieczny mieszka sam. Opiekunce oferujemy osobny pokój z telewizorem oraz dostępem do Internetu. Dobre warunki mieszkaniowe, dostęp do wszystkich mediów. Niedaleko mieszka syn, który przywozi większe zakupy. Mały sklep jest 5 minut od domu.

Zlecenie dla opiekunek osób starszych z podstawami niemieckiego

Miejsce pracy: Bornheim-Roisdorf

Opis podopiecznej: Do opieki jest Pani 55 lat, osoba leżąca, nic nie mówi, uśmiecha się tylko czasami, ma cewnik problemy z krążeniem, jest po wylewie. Pani jest pod stałą opieką lekarza. Przychodzi służba pielęgniarska, która podaje podopiecznej leki oraz myje ją. Noce spokojne

Planowany czas pracy: 6 tygodni - 2 miesiące

Termin wyjazdu: od 27 listopada 2018 r.

Wynagrodzenie: od 1200 euro netto + bonusy (200 euro)

Wymagania: podstawowa znajomość j. niemieckiego

Zakres obowiązków: opieka, pomoc w domu, gotowanie, pranie, pomoc w higienie, myciu i ubiorze

Dodatkowe informacje: W domu mieszka mąż podopiecznej, który nie wymaga opieki. Pan pomaga w domu oraz przy czynnościach wykonywanych przy podopiecznej. Codziennie przychodzi też córka (często z partnerem mówiącym po polsku), która także pomaga opiekunce. Dobre warunki mieszkaniowe, dostęp do wszystkich mediów. W domu jest także pies, którym opiekuje się mąż podopiecznej,

Lekkie zlecenie dla mężczyzny od 3 grudnia

Miejsce pracy: Rheinstetten

Opis podopiecznego: Pan 83 lata, porusza się na wózku, czasem przy pomocy rolatora, jest częściowo inkontynentny, choruje na nadciśnienie, cukrzycę, serce. Współpracuje przy transferze.

Termin wyjazdu: od 3 grudnia 2018 r.

Wynagrodzenie: od 1350 euro netto + bonusy (200 euro)

Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Zakres obowiązków: opieka, pomoc w domu, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy, pomoc w higienie, myciu i ubiorze

Dodatkowe informacje: Pan mieszka z żoną która nie wymaga opieki i pomaga w czynnościach w domu. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, internet, TV, w pełni umeblowany pokój, własna łazienka, piękna okolica. Przede wszystkim jest potrzebna osoba, która pomoże mu w poruszaniu się. Z racji charakterystyki zlecenia preferowani są mężczyźni